7 بهانه که ملک نمیخریم!

بهانه ها روش خوبی برای فرار از انجام دادن کارهای مهم هستند. کارهایی که انجام آنها خیلی سخت نیست ولی با آوردن یک بهانه می توانیم خودمان را از انجام دادن آن فراری دهیم.

شاید شما هم می دانید باید ملک بخرید اما با یک بهانه ساده خودتان را قانع می کنید تا به خرید ملک فکر نکنید.

در ادامه شما را با بهانه های رایجی که از برخی مشتریانم شنیده ام آشنا می شوید تا خودتان را با بهانه ها فریب ندهید.

1.من باعث تورم در بازار ملک می شوم.

بعضی ها می گویند اگر ملکی بخریم قیمت مسکن افزایش می یابد. چون تقاضا را زیاد می کنیم و از آن طرف عرضه هم محدود است، پس باعث می شویم قیمت مسکن زیاد شود. این جمله خرافاتی بیش نیست و ما تقریبا هیچ نقشی در افزایش قیمت نداریم.

2.خرید در گذشته راحت بود.

بعضی ها می گویند خرید در گذشته خیلی خوب و راحت بود و الان دشوار است و نمی شود ملک خرید.

3.اطرافیان همکاری نمی کنند.

بعضی ها می گویند همسرمان همکاری نمی کند، خانواده برای خرید خانه حمایت نمیکند. و…

4.اولویت با نیازهای دیگر است.

بعضی ها بهانه ی خیلی بهتر داریم و می گوییم درحال حاضر چیزهای واجب تری مثل، ماشین، طلا، وسایل خانه و… را باید زودتر خریداری کنیم. خانه در اولویت های بعدی است و در آینده خانه را حتما می خریم.

5.ساختمان ها خوب نیستند.

بعضی ها هم می گوییم ساختمان های در حال ساخت در حال حاضر ساختمان های خوبی نیستند و سازنده ها قابل اعتماد نیستند و نباید بخریم و خودمان باید بسازیم.

6.مشاوران املاک خوب نیستند.

بعضی افراد مشاورین املاک را مقصر می دادند و می گویند که مشاورین املاک فقط فکر کمیسیون گرفتن برای خودشان هستند و خانه ی خوبی پیدا نمی کنند.

7.اگر ملک خریدم و ارزان شد چه؟

بعضی هایمان میترسیم اگر الان بخریم قیمت خانه پایین می آید و می گویند ما بر هرچیزی دست بگذاریم قیمت آن پایین می آید. آیا تاحالا برایتان پیش آمده ملکی بخرید و قیمت آن کاهش بیابد؟

من تاحالا بررسی ای که کرده ام در صدسال اخیر قیمت خانه هیچ وقت پایین نیامده است، سال های خیلی زیادی راکد بوده است ولی همیشه درحال افزایش بوده است. به نظر شما چه بهانه های جدید تر و بروزتری وجود دارد؟

  • بهانه های بزرگ ولی قابل حل:

دو بهانه ی خیلی مهم تر که حتما بهانه های شما هم هستند. یکی اینکه پول نداریم واینکه بلد نیستیم. اگر واقعا قصد خرید ملک دارید بدانید که بهانه ها شما را مالک نمی کنند. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه پول خرید ملک را تامین کنیم و چگونه ملک بخریم. لطفا مطالب مرتبط را در سایت مدیر12 مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست